Didelę reikšmę pritraukiant lankytojus į jūsų svetainę turi jos spalvos. Būtent spalvos tinklapiui prideda šarmo, charakterio. Gera ir efektyvi spalvų schema – vienas svarbiausių dalykų, o kartu – ir iššūkių pasirenkant gerą svetainės dizainą. Spalvos diktuoja jūsų tinklapiui nuotaiką ir toną – pabandykite jas pakeisti ir tinklapis ir jo turinys taip pat pasikeis.

Religijų dizaino šablonų kategorijoje atrinkome dizaino šablonus, kurie geriausiai galėtų reprezentuoti jūsų internetinę svetainę. Tinklapio dizaino šablonas, kuriame naudojama nuo 3 iki 5 spalvų – maloniausias akiai. Daugybė spalvų jūsų interneto puslapyje gali blaškyti. Jeigu spalvos bus pasirinktos netinkamai, interneto svetainių dizainas gali atrodyti neprofesionaliai.

Svarbiausia renkantis yra pagrindinė – tinklapio fono – spalva. Jau kuris laikas populiariausi yra minimalistiniai, tinklapiai su slenkančiomis iliustracijomis. Taip pat – su fone rodomu vaizdo įrašu arba CSS animacija. Geras dizainas lankytojus traukia, netinkamas – gali atstumti.

Interneto vartotojai linksta labiau žiūrėti į paveikslėlius ar vaizdo įrašus ir mažiau – į patį tekstą. Tad pagrindiniame puslapyje dažnai skelbiama vaizdinė medžiaga su nedideliu tekstinės informacijos kiekiu, o didžioji jos dalis keliauja jau į kitus tinklapio puslapius. Religijų dizaino šablonų kategorijoje galite rasti daugybę tokio dizaino šablonų už nedidelę kainą.

Pildant internetinį puslapį specialistai pataria pasirinkti tik labai geros kokybės iliustracijas – interneto naršyklės greitėja, taigi publikuojamų iliustracijų dydis gali būti gerokai didesnis nei kad buvo rekomenduojama anksčiau. Internetinė svetainė trauks akį tuomet, jei naudosite aukštos kokybės iliustracijas.

Internetinė svetainė atrodys profesionaliai, jei spalvos bus suderintos, siesis su jūsų tinklapyje skelbiama informacija. Mes pagal šiuos kriterijus atrinkome religijų dizaino šablonus jums. Pasirinkimas nuo minimalistinio iki spalvingo ir išraiškingo – išsirinkite jūsų poreikius atitinkantį šabloną priimtina kaina.

Kategorijos

Norite konsultacijos?