Dizaino šablonas – tai maždaug 80 proc. jūsų tinklapio. Tereikia nedidelių pakeitimų: pavyzdinius tekstus pakeisti sava informacija, o paveikslėlius – jūsiškiais. Turėti gerai atrodantį tinklapį reikia tiek nedaug. O dizaino šablonų idėja yra paprasta ir jos sėkmę įrodė laikas: profesionalūs dizaineriai kuria šablonus, mes atrenkame geriausius, vartotojas juos koreguodamas pritaiko prie savo poreikių.

Iš kariuomenės dizaino šablonų kategorijoje siūlomų šablonų gali išsirinkti ir išrankiausias klientas. Svarbiausias klausimas – jums tinkamo šablono pasirinkimas. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai paprastas, bet iš tiesų – vienas svarbiausių dalykų. Šablono pasirinkimą patariama vertinti labai rimtai.

Interneto svetainių dizainas prasideda nuo tinkamo šablono pasirinkimo. Kad būtų paprasčiau, iš pradžių siūlome labai aiškiai apsibrėžti, kokios svetainės jums visgi reikia. Kiekviena tinklapio rūšis turi savų ypatumų. Dažniausiai klaida renkantis web dizainą – būtent per mažas dėmesys specifikai. Kariuomenės dizaino šablonų kategorijoje atrinkome tik jus dominančios kategorijos tinklapių šablonus maža kaina.

Pavyzdžiui, elektroninės parduotuvės tinklapis turėtų išryškinti jūsų parduodamus produktus ar paslaugas, gerai, jei yra aiškiai matomi kontaktai pasiteiravimui, produktų nuotraukos turėtų būti irgi labai geros kokybės. Tokia internetinė svetainė iš karto paliks gerą įspūdį lankytojui ir jūsų puslapį jis sugrįš dar kartą.

Verslo bendrovės dizaino šablonas turėtų imponuoti. Jame turėtų atsispindėti pasitikėjimas, saugumas. Banko internetinė svetainė atrodys keistai, jei bus rožinės spalvos. O tinklapiai, skirti vaikams, susiję su jų prekėmis, aišku, turėtų būti linksmi, su šviesiomis ir ryškiomis spalvomis. Čia fono paveikslėliai gali būti ir su šmaikščiomis iliustracijomis.

Kiekvienas, besirenkantis svetainės dizainą, turėtų būti atidus ir atkreipti dėmesį į jos funkcijas. Tai, kas tinka pristatant bendrovės siūlomus, pavyzdžiui, saugumo sprendimams netinka pristatant vaikų darželio paslaugas ir panašiai. Ir visai nesvarbu, kaip gerai atrodo šablonas – pasirinkite jums tikrai tinkantį iš mūsų siūlomų kariuomenės dizaino šablonų.

Kategorijos

Norite konsultacijos?