Svetainiucentras.lt galite rinktis iš daugiau nei 1000 unikalių svetainių dizaino šablonų. Jums siūlome galybę jūsų poreikius atitinkančių tinklapių maketų, suderintomis spalvomis, fonais, kuriuos, jei norite, galite koreguoti. Svetainės dizainas – pirmiausiai pastebima jūsų tinklapio dalis.

Čia galite rasti daugybę svetainių šablonų smulkiojo ar vidutinio verslo atstovams už nedidelę kainą. Pasižvalgę po mūsų siūlomus tinklapių dizainus suprasite – kiekvienas gali turėti akį traukiančią svetainę. Web dizainas prieinamas kiekvienam – panaršykite jau dabar!

Nuo iliustratyvaus iki minimalistinio – svetainiucentras.lt jus rasite pačių įvairiausių tinklapių dizaino pavyzdžių. Web dizaino kūrimas prasideda nuo idėjos, taigi pasirinkite sritį, kurioje dirbate, sritį, apie kurią norite papasakoti – siūlomi tinklapiai sugrupuoti į kategorijas.

Nesunkiai surasite profesionalių kavinių ir restoranų, automobilių, medicinos, meno ir fotografijos, nekilnojamojo turto ir daugybę kitų sričių svetainės dizaino pavyzdžių. Asmeninis ar verslo tinklapis siūlo neribotas galimybes: kursite ir dalinsitės nuotraukų albumais, galėsite rašyti tinklaraštį, publikuoti vaizdo įrašus ar muziką, turėti svečių knygą ar diskusijų forumą, galiausiai – visu tuo dalintis socialiniuose tinkluose.

Tinklapiai su daugybė iliustracijų ir spalvų tiks kūryba ar menu užsiimantiems žmonėms, o minimalistinio dizaino – tiems, kurie nori išryškinti turinį ir svetainės lankytojo nenori blaškyti nereikalingais puslapių dizaino elementais.

Web dizaino kaina svetainiucentras.lt – nuo 99 eurų. Profesionaliai atrodantis jūsų įmonės, asmeninis internetinis tinklapis – svarbi įvaizdžio dalis, taigi jums siūlome geriausius svetainių dizaino pavyzdžius. Web dizainas – turėti savo profesionalią svetainę už mažą kainą dar niekada nebuvo taip paprasta.

Neradote tinkamo internetinės svetainės dizaino pavyzdžio? Nepamirškite, kad svetainėse galite keisti nuotraukas, spalvas, šabloną pritaikyti savo poreikiams, keisti meniu punktus ir tekstą, sukurti naujus puslapius. Interneto svetainių dizainas dabar prieinamas kiekvienam!

Kategorijos

Norite konsultacijos?