Patariama rinktis tokį dizaino šabloną, kuris atitiks jūsų svetainės lankytojo poreikius, o ne tokį, kuris jums tiesiog patinka vizualiai ar vien traukia akį. Pasirinkti geriausią šabloną nėra pati lengviausia užduotis. Kartais vartotojai svetainės dizainą pasirenka remdamiesi tik savo subjektyviais jausmais. O taip elgtis nepatartina.

Internetinė svetainė – jūsų asmens ar bendrovės reprezentacija internete. Efektyvus, laukiamą rezultatą duosiantis ir jums tinkamas pasirinkimas gali užtrukti. Tad dizaino šabloną rinkitės gerai apgalvoję, ko iš tiesų norite.

Mados dizaino šablonų kategorijoje jums atrinkome jūsų poreikius atitinkančius dizaino šablonus. Tačiau kaip išsirinkti iš gausybės puslapių? Turėkite omenyje, kad jūsų asmeninė nuomonė dėl dizaino kai kuriais atvejais nėra svarbiausia. Pagalvokite apie tai, ko tikisi ir ko reikės jūsų internetinio tinklapio vartotojams – internetinės svetainės skaitytojams.

Mados dizaino šablonų kategorijoje galite išsirinkti iš dizainerių sukurtų šablonų. Kad būtų paprasčiau rinktis, ekspertai siūlo tiesiog užsirašyti jūsų būsimų tinklapio vartotojų lūkesčius. Pagalvokite, kokios jie informacijos jie tikisi iš jūsų interneto tinklapio, ko jiems būtinai gali prireikti. Paklauskite savęs, kuris iš mados kategorijoje pateikiamų šablonų tuos lūkesčius atitinka geriausiai.

Galite rinktis iš daugybės spalvotų, akį rėžiančių arba minimalistinių, klasikinių spalvų dizaino šablonų. Interneto svetainių dizainas gali padėti jūsų tinklapio vartotojams surasti reikiamą informaciją, bet netinkamai pasirinkus gali ir suklaidinti.

Galite įsivaizduoti komercinio banko tinklapį su rožine ar ryškiai geltona spalvomis, rėžiančiomis akį? Matyt, kad toks dizaino šablonas nebūtų priimtinas ir banko internetinė svetainė atrodytų keistai. Tinklaraštis apie maistą ir gėrimus gali būti neutralių spalvų ar su tamsiais atspalviais? Irgi greičiausiai ne. Pagalvokite apie tai. Mūsų dizaino šablonų pasirinkimas – platus ir maža kaina. Išsirinkite tinkamiausią.

Kategorijos

Norite konsultacijos?