• Apie mus

  Ko siekiame?

  Prieš dešimtmetį pradėjome kaupti patirtį e. verslo srityje. Esame savo srities fanatai, su užsidegimu kuriame ir vystome kiekvieną savo idėją. Juk viskas ir prasideda nuo idėjos, TAIP?

  Dirbdami su elektroninės komercijos projektais pastebėjome, kad unikalaus dizaino kūrimas trunka ilgai ir „suvalgo“ didelę dalį svetainės kūrimo biudžeto.

  Mūsų tikslas buvo spręsti dizaino kūrimo problemą. Taip gimė projektas Svetainiucentras.lt , kurio pagalba galime pasiūlyti svetainių kūrimą jau paruoštų, nuolat atnaujinamų, premium klasės dizainų pagrindu.

  Jeigu esi unikalus, nereiškia jog esi naudingas.

  Turbūt daug kas sutiktų, kad serijinės gamybos Mercedes automobilis yra geriau negu Zaporožiečio lygio unikalus automobilis. O įvertinus tiuningo galimybes, serijinis automobilis tampa dar pranašesnis.

  Taip ir mes kiekvieną dizainą galime „tiuninguoti“ be apribojimų - pritaikyti kliento poreikiams. Tiksliau kalbant, unikalus ir „kitoks“ svetainės dizainas dar nereiškia, kad svetainė bus sėkminga ir neš naudą.

  Kiekviena svetainė yra e-komercijos įrankis, todėl siekiame maksimaliai Ją įdarbinti, kad investicijos atsipirktų ir neštų grąžą. Pagal poreikį ir verslo modelį padėsime išgryninti svetainės tikslus ir pasiūlysime sprendimus, kurie pagelbėtų jų siekti. Tikslai gali būti įvairūs, pvz.: nuvesti lankytoją į konkretų puslapį ir komunikuoti informaciją, sulaukti daugiau užklausų, skambučių, užsakymų, rezervacijų ir pan.

  Svetainė neturėtų būti tik įmonės investicija į savo įvaizdį, svetainė turėtų tapti įmonės pridėtine verte!

  Kam ši paslauga skirta ?

  Svetainiucentras.lt paslaugomis naudojasi visi tie, kurie siekia įdarbinti internetą. Siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų darbu ir taptume strateginiu partneriu tobulinant internetinius projektus ir komunikuojant internete.

Teikiame šias paslaugas

 • Internetinės svetainės
  Internetinės svetainės

  Turime sukaupę ilgametę patirtį kuriant internetines svetaines. Galime įgyvendinti bet kokio sudėtingumo projektą.

 • El. parduotuvės
  El. parduotuvės

  Mūsų kuriamos el parduotuvės yra tinkamos visiems e-komercijos sprendimams įgyvendinti

 • Svetainės adresas
  Svetainės adresas

  Padedame užregistruoti svetainės adresus su galūnėmis:
  .lt, .com, .eu, .net, .info, .org
  Priparkuosime Jūsų įsigytą domeną.

 • Svetainės talpinimas
  Svetainės talpinimas

  Teikiame profesionales svetainės talpinimo paslaugas, užtikriname maksimalų svetainės pasiekiamumą, garantuojame duomenų saugumą ir greitą tinklapio užkrovimą.

 • Sąsajos su kurjerių tarnybomis
  Sąsajos su kurjerių tarnybomis

  Išsiųskite siuntas operatyviau, sąsajos pagalba galėsite lengvai atsispausdinti siuntos lipdukus, manifestus ir iškviesti kurjerį tik vieno mygtuko paspaudimu!

 • Optimizavimas paieškos sistemoms
  Optimizavimas paieškos sistemoms

  Seo optimizacijos pagalba sulauksite didesnio tikslinių lankytojų srauto. Į svetainę pritrauksite pačius vertingiausius lankytojus, kurie jau ieško Jūsų teikiamų paslaugų arba siūlomų prekių.

 • SEO įdirbio išlaikymas
  SEO įdirbio išlaikymas

  Mūsų kuriamos svetainės yra draugiškos paieškos sistemoms. Atnaujinant Jūsų svetainę, išlaikysime jau sukauptą SEO įdirbį, turimas paieškos pozicijas.

 • Google analytics ir webmaster
  Google analytics ir webmaster

  Peržiūrėkite, kiek žmonių šiuo metu lankosi jūsų svetainėje, kokią informaciją jie žiūri, iš kur jie atkeliavo. Ataskaitose realiuoju matysite, ar populiarus naujas svetainės turinys, ar dabartinė reklama skatina srautą į svetainę.

 • Konsultacijos ir pagalba
  Konsultacijos ir pagalba

  Teikiame pagalbą ir konsultacijas elektroniniu paštu bei telefonu. Galime paruošti individualias instrukcijas kaip naudotis sistema.

 • Sąsajos su buhalterija
  Sąsajos su buhalterija

  Administruokite ir tvarkykite dokumentus operatyviau: gautos sąskaitos būsena keičiasi automatiškai, priklausomai nuo to, ar sąskaita priimta, ar perduota apmokėjimui, ar apmokėta.

 • Įmokų surinkimo sąsajos
  Įmokų surinkimo sąsajos

  Priimkite įmokas realiuoju laiku, įmokų surinkimo sąsajos pagalba, apmokėtų užsakymų būsenos laukai pakeičiami automatiškai po mokėjimo.

 • Greitaveikos optimizavimas
  Greitaveikos optimizavimas

  Žinome ne vieną būdą, kaip išnaudojant programinės ir techninės įrangos galimybes, svetainę priversti „skraidyti“

Norite konsultacijos?